У Ромнах відбувся турнір з футзалу, присвячений пам’яті Віктора Гречаного

Минулими вихідними у спортивному комплексі імені Володимира Окіпного відбувся традиційний турнір з футзалу, присвячений пам’яті Віктора Гречаного (талановитого тренера з футболу, першого директора Роменської дитячо –юнацької спортивної школи).

У турнірі взяли участь 6 команд юнаків 2011, 2012 років народження: 2 команди Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного, ДЮСШ смт. Недригайлів (Недригайлівська селищна рада), ДЮСШ м. Борзна (Чернігівська обл.) ДЮСШ м. Гадяч та ДЮСШ м. Лохвиця (Полтавська обл.),

На відкритті турніру були присутні: депутат Сумської обласної ради Дмитро КІРЮХІН, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир МЕЛЬНИК, директор ДЮСШ ім. В.Гречаного Наталія ЛИСЕНКО, та донька тренера – Наталія ГРЕЧАНА.

Зі словами привітання до учасників турніру звернулися депутат Сумської обласної ради Дмитро КІРЮХІН та начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир МЕЛЬНИК, які побажали учасникам заходу міцного здоров’я, перемоги в турнірі та високих досягнень у спорті.

За результатами змагань, в напруженій та безкомпромісний боротьбі звання чемпіона турніру виборола команда ДЮСШ м. Гадяч, ІІ місце посіли вихованці ДЮСШ ім.В. Гречаного 2011 року народження, ІІІ місце здобула команда ДЮСШ смт. Недригайлів. Кращими гравцями турніру стали вихованці ДЮСШ ім.В. Гречаного – Матвій РОМАНЕНКО та Денис МАКАСЬ.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та призами відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради.